Anderlechtensia

Geschied- en Heemkundige Kring van Anderlecht vzw

MENU
Voorstelling
Bestuur
Kontakten
Publicaties
Index tijdschriften
Activiteiten
Genealogie
Oude foto's
Links
FR-NL
Bijlage tot het Belgisch Staatsblad van 12.08.1976 akte 6778 van 01.06.1976.

IN MEMORIAM

Ondervoorzitters

  • Dominique Bockstael (+20.02.1986)
  • Jean Perichon (+24.09.1986)
  • Adrien Criquellion (+29.09.1999)

Archivaris

  • Robert Huyghe (+17.04.2003)

Voorzitter

  • Jean Van Audenhove (+06.04.2005)

Secretarissen

  • St├ęphane Van Audenhove (+10.02.2014)
  • Claude Ransy (+14.01.2024)

EREVOORZITTER

Ereburgemeester

  • Christian D’HOOGH

RAAD VAN BEHEER

Voorzitter:
  • Robert Diederich
Ondervoorzitter:
  • Marcel Jacobs
Secretaris:
  • Eric Diederich
Penningmeester:
  • José Troonen

Bestuurders :

  • Frédéric Leroy (Geschiedkundige)
  • André De Cock (Public Relations)
  • Serge Criquellion (organisatie van de activiteiten)
  • Robert Verbelen
  • Chantal Houdé (Kunsthistorica)

Effectieve leden :

  • Wojciech Kaprzycki

CONTROLEUR

Yves Ronse.